Kontakt

(32) 388 88 88

TenvirkMK

Jesteśmy partnerem
Strona główna / Oferta / Tenvirk / TenvirkMK

Wdrażamy systemy informatyczne TENVIRK 

Oferujemy rozwiązania pozwalające usprawnić pracę Twojej firmy. Przepływ informacji, sposób obsługi klienta, jakość planowania i nadzoru na realizowanymi zadaniami - wszystkie te zagadnienia mają kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. W wielu przypadkach mogą być usprawnione. Przewagę konkurencyjną można uzyskać stosując nowoczesne narzędzie informatyczne, które możemy zaoferować i pomóc wdrożyć.

Łatwe wdrożenie systemu

Nasza firma jako autoryzowany partner TENVIRK specjalizuje się we wdrażaniu aplikacji TenvirkMK. Posiadamy niezbędne doświadczenia umożliwiające szybkie wdrożenie. Dokonujemy analizy konfiguracyjnej systemu, instalację, szkolenia oraz zapewniamy opiekę serwisową.Ofertowanie w chmurzeNowy serwis eOfertowanie.pl to narzędzie do stworzenia profesjonalnych ofert ze świetnym wyglądem w formacie PDF. 

Wprowadź lub zaimportuj klientów, towary, usługi i cenniki. Przygotuj oferty (na podstawie szablonów), zamówienia, faktury PROFORMA i faktury VAT. Rejestruj kontakty z klientem (emaile, telefony, spotkania, dokumenty). Twórz raporty i analizy. Udostępniaj przygotowanie ofert swoim handlowcom lub klientom przez przeglądarkę internetową. 

Rozpocznij od zaraz bez żadnych kosztów a my pomożemy zintegrowac serwis z rozwiązaniami informatycznymi w Twojej firmie.

 

Wszystko czego potrzeba do organizacji Twojej Firmy

Systemy informatyczne z linii TenvirkMK zapewniają kompletne, zintegrowane narzędzia do zarządzania firmą. System występuje w dwóch wersjach: START dla firm od 2 do 15 stanowisk, ENTERPRISE dla każdej firmy. 

TenvirkMK w zależności od pakietu wspomaga komunikację i obieg dokumentów, tworzy system CRM, obsługuje helpdesk i serwis, pozwala zarządzać projektami oraz dokumentacją. Aplikacja posiada kilkadziesiąt modułów pozwalających zestawić funkcjonalność odpowiednią do zarządzania każdą firmą. System może być integrowany z popularnymi systemami finansowo księgowymi.


 

Wykorzystaj Cloud Computing

Bardzo aktualnym trendem na rynku systemu informatycznych jest tzw. „cloud computing”czyli umieszczanie oprogramowania w chmurze. 

Teraz każda firma może używać oprogramowania do ofertowania, sprzedaży, zarządzania kontaktami z klientem, serwisowania lub obiegu dokumentów - od razu bez ponoszenia kosztów! Dostęp do serwisów jest bezpłatny! 

Nie potrzeba serwerów, baz danych i informatyków. Odpadają koszty licencji. Jedyne co jest potrzebne to komputer z dostępem do Internetu i utworzenie konta w serwisie. Z programem w chmurze można pracować z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. W odróżnieniu od innych rozwiązań oferujemy dostęp do chmury za pomocą standardowej aplikacji Windows oraz przeglądarki internetowej. Dzięki temu praca z aplikacją w chmurze niczym nie różni się od pracy ze zwykłym programem. 

Jako partner firmy TENVIRK udostępniamy na preferencyjnych warunkach możliwość korzystania z aplikacji w chmurze. Dodatkowo zapewniamy pomoc przy rozpoczęciu pracy z aplikacją, szkolenia oraz dwa systemy płatności: PRE-PAID lub ABONAMENT.