Kontakt

(32) 388 88 88

Tenvirk

Strona główna / Oferta / Tenvirk
TENVIRK powstał w 2002 roku. Od 2006 roku działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. TENVIRK tworzy zespół absolwentów najlepszych śląskich uczelni: Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Aktualnie zatrudnia kilkanaście osób. TENVIRK zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania organizacją i komunikacją w firmach. Aplikacje korzystają z najnowszych technologii informatycznych takich jak: .NET, XML czy WebService. Oprogramowanie TENVIRK wykorzystuje architekturę SOA. Korzysta z platformy Windows Server oraz bazy danych MS SQL Server. Do 2011 roku firma TENVIRK sprzedała ponad 400 systemów w firmach różnych branż i różnej wielkości na terenie całej Polski.

Misją firmy TENVIRK Sp. z o.o. jest projektowanie i tworzenie takich systemów informatycznych, które w maksymalnym stopniu zautomatyzują jak najszerszy zakres procesów biznesowych w typowym przedsiębiorstwie. Dzięki temu klienci używający systemów TENVIRK osiągają większą wydajność, redukcję kosztów, dodatkowe zyski oraz bezpieczeństwo prowadzenia biznesu.

Oprogramowanie TENVIRK umożliwia realizowanie modnej ostatnio idei przetwarzania w chmurze (ang. cloud computing). Platforma TENVIRK pozwala utworzyć prywatną chmurę na potrzeby przedsiębiorstwa i umieszczać w niej wszystkie informacje oraz dokumenty jakie przetwarza firma.
 
Menu nie zostało przypisane