Kontakt

(32) 388 88 88

Aktualności

Strona główna / Wydarzenia / lewy / Nowa strona systemu Streamsoft Verto
Nowa strona systemu Streamsoft Verto
16.04.12

Wystartowała nowa strona Streamsoft Verto! Zapraszamy na www.systemverto.pl 

Streamsoft Verto
to system przyszłości stworzony w oparciu o innowacyjne i zaawansowane technologie informatyczne. Dzięki zastosowaniu współczesnych technologii i uwzględnieniu ich dynamicznego rozwoju – użytkownicy systemu Streamsoft Verto będą mogli wyeliminować ze swojego słownika wyrażenia typu: „przestarzały”, „nienadążający za zmianami”, „nie poddający się rozbudowie”.

Streamsoft Verto - oferuje swoim użytkownikom niezrównane możliwości wspomagające rozwój firmy. Tym prześciga każdy inny produkt dostępny na polskim rynku. Oprogramowanie ERP producent umieścił na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next i udostępnił je jako jeden produkt. Dzięki temu programiści w firmie klienta mają takie same możliwości jak programiści w Streamsofcie: zaczynając od zmian w interfejsie, poprzez modyfikację modułów Streamsoft Verto, tworzenie dodatkowych modułów do Streamsoft Verto, a nawet stworzenie własnego rozwiązania, które pracuje na platformie i jest zintegrowane ze Streamsoft Verto.

Streamsoft Verto
powstał z potrzeby stworzenia systemu ERP, który będzie adekwatny do wymogów związanych z szybkim tempem życia narzuconym przez zmiany w świecie technologii i informacji. Firma Streamsoft przygotowała oprogramowanie, które charakteryzuje niespotykaną na rynku jakość oraz wysokie zaawansowanie technologiczne. W produkcie, który zapewnia klientom nieograniczone możliwości rozwoju, udało nam się uchwycić lepszą stronę ERP.


 


Pozostałe aktualności