Kontakt

(32) 388 88 88

enova365

Strona główna / Oferta / enova365

enova365 – oprogramowanie ERP dla rozwoju biznesuSoneta Sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova365.
Producent, jako pierwszy w Polsce udostępnił swój system w chmurze oraz wprowadzając dodatkowe interfejsy oparte o zasady Modern UI, umożliwił swoim użytkownikom korzystanie z systemu na wielu urządzeniach (w tym tabletach i smartfonach). Na przestrzeni ostatnich lat firma odnotowuje stały wzrost obrotów, jest cenionym partnerem biznesowym, Złotym Partnerem Microsoft, a także pewnym pracodawcą. Firma dostarcza swoje rozwiązania informatyczne poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych partnerów, prowadzącą sprzedaż, wdrożenia oraz serwis bieżący systemu.

System łatwo daje się dostosować do potrzeb organizacji nie tylko na etapie wdrożenia, lecz także w trakcie eksploatacji. Dostępny jest w trzech odmianach funkcjonalnych (oznaczonych kolorami: srebrny, złoty i platynowy) odpowiadających potrzebom małych, średnich i dużych firm. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale także rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy. Przejście między wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności i nie wymaga reorganizacji firmy, skomplikowanej wymiany baz, migracji danych czy zakupu nowego systemu.
 


 
Menu nie zostało przypisane