Oprogramowanie inne

Potrzebujesz innego oprogramowania? Zadzwoń do Nas a przygotujemy oferę dla Ciebie.
 

Pervsive Software

Pervasive Software to lider na rynku dobrego i niedrogiego oprogramowania infrastruktury danych. Wyróżniane produkty tej firmy umożliwiają klientom zarządzanie danymi o znaczeniu krytycznym, integrowanie ich, analizowanie i zabezpieczanie, zapewniając najlepszą na rynku wydajność i niezawodność. Serwer bazodanowy wymagany jest dla oprogramowania Symfonia w wersji sieciowej. Platforma OS: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 2008 Server, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 2003 Server, Microsoft Windows XP. Panda Software

Oprogramowanie antywirusowe firmy Panda Software zapewnia niezwykle skuteczną ochronę przed wirusami, programami szpiegującymi i wszelkimi innymi zagrożeniami elektronicznymi. Dzięki dodatkowym modułom ochrony, transakcje internetowe i korzystanie z bankowości online stają się bezpieczne, jak nigdy dotąd, a wbudowana zapora firewall oraz monitor sieci WiFi skutecznie blokują ataki hakerów i intruzów. Dzięki temu udało się uzyskać najwyższą skuteczność działania przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera. Oprogramowania Panda z pewnością spełni oczekiwania osób szukających lekkiej i skutecznej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami elektronicznymi, a także podstawowego zabezpieczenia w internecie. Pakiet oprogramowania antywirusowego jest w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem wyposażenie każdej firmy, która poważnie myśli o swojej działalności i bezpieczeństwie danych.

 
Microsoft Windows 7 Professional 32/64bit

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Skuteczne metody wyszukiwania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i ulepszone podglądy na pasku zadań, przyspieszają pracę użytkownika. Wysoka i niezawodna wydajność gwarantuje, że komputer działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Takie funkcje, jak: Windows Media Center i Windows Touch udostępniają nowe możliwości. Poznaj system Windows 7 i sprawdź, w jaki sposób może on uprościć niemal wszystkie aspekty pracy z komputerem. Microsoft Windows 8 32/64bit

Dynamiczny i piękny ekran startowy – to pierwsze co zobaczysz. Każdy z umieszczonych na nim kafelków, może połączyć Cię ze znajomym, przenieść do aplikacji, strony internetowej, playlisty lub w inne ulubione miejsce. Na pierwszy rzut oka zauważysz zdjęcie, na którym właśnie zostałeś oznaczony, sprawdzisz prognozę pogody i wiadomość od znajomych.
W Windows 8 każdy element jest naprawdę Twój. Nawet na ekranie blokowania pojawiającym się gdy blokujesz komputer, możesz ustawić wybrane zdjęcie. Oprócz tego na ekranie blokowania zobaczysz powiadomienia, zanim się zalogujesz, albo otworzysz aplikację. Każda z wbudowanych aplikacji takich jak Kontakty, Poczta, Zdjęcia i Wiadomości ułatwi Ci wykonywanie codziennych zadań. Odkryj cały świat nowych aplikacji w Sklepie Windows. 
Źródło: http://kolom.pl/
12.02.12