Kontakt

(32) 388 88 88

Aktualności

Strona główna / Wydarzenia / lewy / Streamsoft najlepszym dostawcą IT dla przemysłu
Streamsoft najlepszym dostawcą IT dla przemysłu
1.04.12

22 marca 2012 podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2012 w Warszawie firma Streamsoft odebrała nagrodę "Najlepszy dostawca IT dla przemysłu" w kategorii: Polski system ERP. Tytuł ten został przyznany w konkursie zorganizowanym przez Redakcję czasopisma MSI Polska, które zajmuje się również badaniem rynku producentów i dostawców oprogramowania oferujących rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż.

Streamsoft tytuł ten otrzymał na podstawie opinii Klientów - użytkowników systemu Streamsoft Prestiż. Redakcja czasopisma przeprowadziła badania wśród różnych firm z sektora przemysłowego - pytając przedstawicieli o to z jakich narzędzi korzystają, czy są one użyteczne w procesie zarządzania firmą i jakie korzyści zapewnia im korzystanie z systemów ERP. Przebadane firmy produkcyjne, które korzystają z ocenianych rozwiązań wyraziły pozytywną opinię o możliwościach systemu Prestiż i jego użyteczności.

"Jesteśmy dumni z przyznania nam tego tytułu, ponieważ jest on dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania są przydatne w zarządzaniu firmą i wykorzystywane do rozwiązywania problemów, które mogą wystąpić w różnych obszarach przedsiębiorstwa."  


Pozostałe aktualności